KURUMSAL

Bizim Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin

Hakkımızda

FERTEK Tekstil 1993 yılında kendi bünyesinde kurulmuştur. Gelişen ve yenilikçi yaklaşımı ile Avrupa pazarlarındaki müşterilerine hizmet vermektedir.

FERTEK,% 80 üst grup ve% 20 alt grup ürünlerine sahiptir. Sektördeki dokuma grubu gelişen ve yenilikçi yaklaşımı ile Avrupa pazarlarındaki müşterilerine hizmet vermektedir. FERTEK TEKSTİL aylık üretimi 4.000-7.000 adettir. Şirketin ilk 7 yıllık üretime dayalı yüksek performansı, onu yerel olarak tanınan ve tercih edilen bir üretici haline getirdi.

1993 yılından beri dünyaya açılan şirket, model tasarım becerilerini özgün yaratıcılıkla birleştirerek müşterilerinin beklentilerini tam olarak karşılayan koleksiyonlar yaratmaya devam etti.

FERTEK TEKSTİL, sosyal ve etik kurallara uygun olarak çevre ve çalışanların beklentilerine uymayı ana faaliyet prensiplerinden biri olarak benimser ve tüm bu çalışmaları bilinçlendirir. Çalışanlarının temel hak ve özgürlüklerine saygı gösterir ve tüm yasal haklarını çalışanlarına sunar.

Tarihi ile FERTEK TEKSTİL, dokumadan dünyanın tüm alanlarında, üretimden tasarıma, ambalajdan sevkiyata kadar üst düzeyde deneyime sahip mükemmellik felsefesi ile kendini tanımlamaktadır.

FERTEK TEKSTİL olarak hedefimiz üretim, tasarım, teknoloji ve hayal gücünü mutlak kalite potu ile birleştirerek hizmet dünyasının zirvesindedir. Bu felsefe doğrultusunda FERTEK TEKSTİL ekip çalışmasına inanmaktadır.

Üretimin her aşamasında yüksek teknoloji kullanır. Tasarımdan kumaşa kadar sektördeki tüm trendleri yakından takip ediyor. Üretim kalitesinin sürekli geliştiği bir sektörde, tasarım heyecanı, kolektif bilinci ve üretimin her aşamasına yansıyan profesyonelliği güçlendiren ekip çalışması sayesinde şirket sürekli yükselen bir grafik çiziyor.

Müşterinin ihtiyaçlarını titizlikle belirleyen FERTEK, yeni kumaş özelliklerini bir araya getiriyor ve koleksiyonlarına yansıtıyor…